Традиційне кодування від алкоголізму – це передовий, але водночас надійний та перевірений часом спосіб лікування алкогольної залежності. Суть даного методу, званого також забороною, полягає в застосуванні різних прийомів психотерапії, щоб зрештою навіяти пацієнтові огиду до вживання спиртних напоїв. Залежно від стану хворого, кодування від алкоголю може проводитися як із застосуванням медикаментозних препаратів, що посилюють вплив процедури, так і без них. Лікування призначається індивідуально, після консультації з фахівцем.

Де закодуватися від алкоголізму у Києві?

Вибираючи медичний заклад для лікування алкоголізму, варто обов’язково враховувати рівень кваліфікації персоналу, ставлення до клієнтів і технічне оснащення, яке також відіграє важливу роль. Клініка АТОС під керівництвом професора Юрія Пакіна обладнана за останнім словом науки, у ній працюють досвідчені та уважні професіонали своєї справи.

Чи варто здійснювати кодування від алкоголізму в Києві вдома? Як правило, професійні психотерапевти відмовляються проводити кодування вдома. Ефективність кодування вдома набагато слабше. Необхідно, щоб кодування проводилося у спеціально підготовленому приміщенні, де створено умови для ефективного психотерапевтичного впливу. Традиційне кодування від алкоголю буде по-справжньому результативним лише з дотримання цієї умови та в ряді випадків із застосуванням повного комплексу лікування, що можливе лише у стінах медустанови.

Способи кодування від алкоголізму

У процесі кодування від алкоголізму лікар психотерапевтичними методами впливу налаштовує байдужість до алкогольних напоїв, що лікується, пригнічує потяг до спиртного і вселяє установку на тверезий спосіб життя. Висока ефективність лікування досягається, в тому числі завдяки застосуванню голландського комплексу Біологічного Зворотного Зв’язку (Nexus 10). Дане апаратно-комп’ютерне обладнання дозволяє постійно отримувати енцефалографічні дані та коригувати процес лікування відповідно до показників пацієнта.

Кодування від алкоголю відбувається у стані неспання, і, зрозуміло, не завдає жодної шкоди пацієнтові. Навпаки, у багатьох випадках вона сприятливо впливає на нервову систему. Варто зазначити, що такий спосіб кодування є виключно науково-медичним методом лікування і ніяк не торкається питань віри та релігії. Тривалість процесу складає півтори-дві години, в більшості випадків цього достатньо для повернення до нормального життя. Але якщо той, хто страждає на алкогольну залежність, бажає максимально закріпити результат, можливе призначення додаткових психотерапевтичних тренінгів і методів лікування.
Після кодування від алкоголю для запобігання зривам пацієнту потрібно уникати будь-яких провокаційних ситуацій та стежити за своїм емоційним станом.
Кодування від алкоголізму

Термін дії та вартість кодування від алкоголізму

Закодуватися від алкоголю можна на різні терміни: рік, три чи п’ять років – все залежить від бажання пацієнта. Подальше кодування проводиться (якщо пацієнт відчуває таку необхідність) незадовго перед закінченням терміну або незабаром після його закінчення.
Кодування від алкоголізму у традиційному варіанті (за Довженком) – 6000 грн.
Кодування з апаратурою БОС – 7500 грн.
Кодування «Потрійна UNI-блокада» – 10500 грн.
Перевага надається тому чи іншому методу, виходячи від обраного плану лікування, який підбирається персонально для кожного хворого лікарем-наркологом або лікарем-психотерапевтом.
Вартість лікарської консультації – 1500 грн.
Кодування від алкоголізму

Після кодування рекомендується проходження сеансів психотерапії для закріплення лікувального ефекту та усунення потягу до алкоголю. Детально про метод кодування, результати кодування і чому важливо поєднувати кодування з сеансами психокорекції див. у нашій відео-консультації тут.

Вартість сеансів психотерапії – 900 грн. (можливий дистанційний варіант у режимі on-line). Як правило, достатньо 3 – 5 сеансів для отримання стійкого результату тверезості.

У найскладніших випадках алкогольної залежності найкращі результати досягаються під час стаціонарної реабілітаційної програми.

Необхідні умови для кодування від алкоголізму у Києві

Найголовніша умова, без якої неможливо досягти успіху, — це добровільність. Якщо хворий твердо вирішив закодуватися від алкоголю, то не має принципового значення, як давно і сильно він страждає на алкоголізм, і скільки рецидивів у нього було раніше.

Друга обов’язкова умова – повна тверезість пацієнта. Утримуватись необхідно не менше 5-7 днів перед сеансом, причому не тільки від спиртних напоїв, але також і від лікарських препаратів, що містять спирт.

Для пацієнтів віком до 30 років рекомендуються інші варіанти лікування, у будь-якому випадку рішення з цього приводу приймається індивідуально, під час консультації з лікарем.

Як ми вже відзначили – перша та головна умова для використання методу кодування – бажання пацієнта. Що робити, якщо пацієнт не хоче лікуватися? Дивіться наші відеорекомендації, записані під час інтерв’ю на одній із студій – керівник клініки АТОС, професор Юрій Пакін.

Кодування від алкоголізму

 

Кодування від алкогольної залежності протипоказане:

  • особам із психічними відхиленнями, такими як деградація особистості, шизофренія чи психопатія;
  • хворим, які нещодавно перенесли інфаркт, гіпертонічний криз, або при серцево-судинній недостатності;
  • при черепно-мозкових травмах;
  • під час гострих інфекцій, ГРВІ;
  • у стані сп’яніння, під час абстинентного стану;
    онкохворим.

 

Чи можливе розкодування?

У деяких випадках може знадобитися зняття алкогольного кодування. Наприклад, екстрене розкодування просто необхідне, якщо пацієнт прийняв спиртне під час кодування. Розкодування в жодному разі не слід намагатися робити самостійно або вдаватися до послуг кустарних фахівців. Цю процедуру проводить психотерапевт, в ідеалі це має бути той самий лікар, який виконував сеанс кодування від алкоголізму. Цей процес триває недовго і безпечний для здоров’я.

Про метод кодування Кодування від алкоголізму  

×