Сучасна клініка АТОС надає кваліфіковану та комплексну допомогу в подоланні такої поширеної проблеми, як алкогольна залежність, яка щодня забирає життя тисяч людей. Неконтрольоване вживання спиртних напоїв розвивається на тлі масштабного виробництва в країнах Європи, доступності та культури розпивання алкогольних напоїв. Інформаційна боротьба з алкоголізмом в Україні не ведеться. Що призвело до жахливих показників підліткового алкоголізму.

Методи і вартість лікування алкоголізму:

Під час лікування алкоголізму виконуються зазвичай 3 групи заходів:

 • Виведення із запою і детоксикація здійснюються цілодобово. Важлива умова, пацієнт повинен бути при свідомості, відповідати на запитання лікаря, не мати ознак травматичних ушкоджень і гострої хірургічної патології.
 • Радикальна терапія для переходу на тверезий спосіб життя. Виконується в плановому порядку після консультації нарколога для вибору найбільш ефективного методу. Важлива умова: пацієнт повинен мати не менше 5 днів тверезості.
 • Програми психологічної реабілітації. Групові або індивідуальні тренінги, спрямовані на формування емоційної установки на тверезий спосіб життя.

Клініка АТОС виконує всі ці лікувальні заходи.

Наші клінічні напрямки в лікуванні алкоголізму:

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективноЛікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективноЛікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Виведення із запою, детоксикація 24/7

Виведення із запою в стаціонарі:

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно ЕКОНОМ-відділення

загальна палата – 3000 грн./добу,
одномісна палата – 4000 грн./добу.
,

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно КОМФОРТ-відділення

2-х місна палата: 4000 грн./добу,

1-місна палата: 4500, 5000, 5500, 6500 грн./добу,

VIP-блок з окремим входомЛікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно (палата, кімната відпочинку-їдальня, тренажерний комплекс, душ, туалет, телевізор, WiFi) — 10000 грн./добу.

Тривалість від 3 до 5 днів.

Виведення із запою амбулаторно:
3000 грн.

На дому:
по Києву – 3700 грн. , передмістя – 4200 грн.

 

Радикальна терапія

Кодування по Довженку – 6000 грн

Кодування з апаратурою БОС – 7500 грн

“Підшивання” – от 8500 до 10500 грн

“Торпедо” – 6000 грн.

Гіпнотерапія – 2000 грн./сеанс (лечение от 3-х сеансов)

Гіпнотерапія з аппаратурою БОС – 2500 грн./сеанс (лечение 3-5 сеансов)

Психотерапія – 900 грн./сеанс (лечение от 5 сеансов)

Групові психологічні реабілітаційні програми (виконуються в рамках денного і цілодобового стаціонару у відділенні реабілітації) – від 400 грн. / день до 1500 грн. / добу залежно від програми (включно з харчуванням і спортивно-оздоровчими заходами) Тривалість від 1 до 6 місяців.

Ефективне лікування алкоголізму в Києві

Насамперед необхідно мислити глобально і запобігти можливому захопленню наркотичною речовиною, до яких належить етилен. Зіткнувшись із проблемою, інформаційна підкованість допоможе вчасно виявити залежність, що розвивається, і почати лікування алкогольної залежності на першій стадії. Знати, як вилікувати алкоголізм ви не зобов’язані, але маєте знати, куди звернутися по допомогу.

Лікування алкоголізму в Києві: ціна виправдовує майбутній здоровий спосіб життя

Самостійні спроби кинути пити, вивести із запою дають короткочасний результат або не призводять до бажаного одужання зовсім. Щоб назавжди вилікуватися від алкогольної залежності, зверніться в клініку АТОС. Наші фахівці надають комплексне лікування від алкоголізму. Колектив досвідчених фахівців під керівництвом професора Юрія Пакіна здійснює лікування алкоголізму на будь-яких стадіях розвитку залежності.

Не варто вважати, ніби людина в змозі подолати проблему алкогольної
залежності власними силами. Найчастіше своєчасне звернення до клініки є єдино дієвим способом лікування.

Термінова допомога при алкогольній залежності

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Завдяки послугам клініки пацієнти змогли назавжди відмовитися від вживання спиртних напоїв і повернутися до нормального, повноцінного способу життя.

Перший крок на шляху до одужання – рішення залежного від алкоголю кинути пити

Перший крок на шляху до одужання – рішення алкоголіка вилікуватися від алкоголізму. Без такої психологічної установки говорити про успіх не доводиться. Після того, як пацієнт переступив поріг клініки, першим етапом проводиться детоксикація організму від алкоголю. Процес відбувається під контролем лікарів, оскільки вводяться хімічні препарати, здатні стабілізувати, полегшити стан і вивести отруйні речовини якомога швидше без шкоди організму.

Наша клініка проводить виведення із запою як в умовах стаціонару, так і вдома. Але для виведення із запою вдома необхідно, щоб із пацієнтом весь час перебував хтось із близьких поруч, здатних забезпечити догляд і підтримку.

Лікувальний план для кожного пацієнта складається в індивідуальному порядку, з огляду на особливості його особистості та стадію алкогольної залежності. У нас є кілька різних варіантів позбавлення від алкогольної залежності, які за необхідності можна комбінувати для досягнення максимально ефективного результату.

Наші відео-консультації

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно

Будьте уважні, оскільки самостійні дії з детоксикації організму без лікарської допомоги тягнуть за собою негативні наслідки, а іноді призводять до летального результату

Сама по собі детоксикація не є лікуванням алкогольної залежності. Алкоголік не позбувається непереборної тяги до спиртного і внутрішніх проблем, які сприяли виникненню хвороби. Визначити джерело проблеми та усунути причину виникнення залежності від алкоголю допомагають психологи клініки. На цьому етапі проводяться як індивідуальні, так і групові заняття. Підтримка рідних, оточення та інших пацієнтів сприяє швидкому одужанню пацієнта. Вона дуже важлива в психотерапевтичній практиці лікування.

Соціальна реабілітація – завершальний етап. Перебуваючи у звичному оточенні, алкоголіки часто повертаються до вживання спиртних напоїв через відсутність навичок взаємодії в тверезому стані. Психологи клініки АТОС разом з групою тих, хто пройшов лікування від алкоголізму, вчать хворих робити перші кроки без затуманеного розуму.

Проблема алкоголізму в цифрах і методи лікування цієї залежності

Україна одна з лідерів у світі за вживанням спиртних напоїв. На душу припадає 13 літрів алкоголю. Деякі джерела вказують цифру в 15 літрів. Дослідження ґрунтуються тільки на даних про офіційно продану випивку. Врахувати вживання самопальних продуктів неможливо.

Не менш катастрофічні цифри, які говорять про зменшення нижньої межі віку алкозалежних. Статистичні дані 2018 року показали, що 14-річні діти вживають спиртне регулярно. А молоді люди 20-ти років уже проходять лікування алкогольної залежності в клініках.

Якщо говорити про суспільство в цілому, то поширення залежності від алкоголю призводить до поступової деградації нації. На рівні індивідуума алкоголізм руйнує сім’ї, позбавляє роботи, стає причиною виникнення часом невиліковних хвороб. Етиловий спирт впливає на мозок і нервову систему людини, поступово руйнуючи її. А лікування жіночого алкоголізму вимагає більше часу і зусиль.

Багато хто вважає проблему залежності тією вадою, яка ніколи не торкнеться їх. Таким чином, відхрещуються від доступної інформації про шкоду вживання спиртного, ознаки хвороби, методи і способи лікування. Така позиція призводить до погіршення ситуації в країні. Звісно, не потрібно приміряти на себе проблеми, яких можна уникнути. Але знаходячи знання, як позбутися алкоголізму, ми озброюємося інформацією, здатною врятувати чиєсь життя.

Ознаки алкогольної залежності

Остаточний діагноз про залежність від алкоголю ставить лікар. Крім того, фахівець клініки “Атос” визначить ступінь хвороби і методи, які підходять для лікування конкретного пацієнта. Але помітити перші дзвіночки в силах кожного члена сім’ї. А руйнівний вплив на організм буде менш руйнівним.
Не потрібна компанія. Хворі, які хочуть випити, можуть обійтися без товаришів по чарці.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Непереборне бажання

Алкоголіки не можуть відмовити собі в розпиванні спиртного.
Усі їхні думки зайняті виключно необхідністю вжити. Доходить до розпивання потай від оточення.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Провали у пам’яті

Провали в пам’яті ознака порушень у роботі мозку та нервової системи. Вони сигналізують про нагальну необхідність припинити пити.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Завжди мають заначку

Приховане спиртне подалі від очей родичів.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Втрата інтересу до подій, що відбуваються.

Залежні відмовляються від світу, втрачають інтерес до того, що відбувається, до звичних і улюблених занять.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Зовнішні прояви.

Погіршується колір обличчя, знижується апетит, що призводить до втрати ваги. Можна відзначити зниження важливості охайного одягу, особистої гігієни.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Хворі не контролюють себе і потяг до алкоголю.

Приходячи в бар із бажанням випити келих пива, закінчують
вечір “на рогах”.

Лікування алкоголізму. Як впоратися з проблемою анонімно та ефективно
Агресивна поведінка.

У хворих проявляється по відношенню до рідних і близьких не тільки під час сп’яніння. Коли всі думки зайняті лише спиртним, стає неможливим нормальне спілкування.

Помітивши комплекс проявів, не кидайтеся на хворого з нападками, різкими заявами. Проявіть уважність. У клініці АТОС фахівці проконсультують вас про те, як поводитися в подібних ситуаціях, допоможуть переконати залежного в необхідності почати лікування від алкоголізму в Києві.

Методи лікування алкоголізму в клініці АТОС

Спеціалізований медичний заклад у Києві займається анонімним лікуванням залежностей, фобій, психологічних розладів. Щоб вилікувати алкогольну залежність необхідно зібрати якомога більше відомостей про пацієнта. На основі отриманих даних лікарі визначають найбільш прийнятний у конкретному випадку метод лікування. Основні методи лікування алкоголізму:

 • Класичним методом вважається кодування від алкоголізму. Шляхом навіювання відбувається психологічна блокада і людина більше не відчуває непереборного потягу до спиртного.
 • Також високою ефективністю відрізняються методи блокади. Під час методу “торпедо”, який називають також хімічним кодуванням, пацієнту внутрішньовенно вводять препарат-блокатор. Речовини, що виділяються ним в організм, викликають у хворого неприємні відчуття під час спроб вживання алкоголю, що служить бар’єром на зворотному шляху до алкоголізму.
 • Метод “підшивання” за своїм принципом дії аналогічний “торпедо”, але відрізняється тим, що препарат вводять не в кровотік, а в міжтканинний простір.
 • Кодування з БОС-апаратурою. Клініка АТОС має у своєму арсеналі сучасне обладнання для лікування алкоголізму. Це психотерапевтичний метод, який на підсвідомому рівні блокує бажання пити.
 • Гіпнотерапія – сприяє проникнути глибоко в підсвідомість і вселити відразу до спиртного.
 • Психологічні тренінги – є частиною комплексного лікування. Допомагають позбутися внутрішніх проблем, які стали причиною виникнення алкогольної залежності. А також сприяють стійкій ремісії.
 • Програма 12 кроків – лікування алкоголізму, яке зарекомендувало себе як ефективний спосіб позбутися залежності.
 • Соціальна реадаптація – втративши друзів, сім’ю, роботу, алкоголіки не знають, з чого почати своє повернення у світ без залежності. Фахівці клініки АТОС допомагають навчиться жити без спиртного, справлятися з труднощами, створювати нові соціальні зв’язки.

Сучасне медичне лікування від алкогольної залежності

Доступні групові та індивідуальні програми психологічної реабілітації. Всебічну підтримку надають співробітники клініки, а також колишні пацієнти установи, які позбулися алкогольної залежності.

Клініка лікування алкоголізму в Києві має велику наукову базу, яку ведуть професори: доктор медичних наук Пакін Юрій Вікторович, доктор медичних наук Дзюба Олександр Миколайович і доктор психологічних наук Болтівець Сергій Іванович.

Колектив клініки завжди готовий прийти на допомогу в боротьбі із залежностями і психологічними захворюваннями.
Команда знає, як вилікувати алкоголізм. У її числі професійні фахівці:

 • невролог
 • нарколог
 • анестезіолог
 • реаніматолог
 • психіатр
 • психотерапевт
 • психологи
 • фельдшери

Початок лікування часто пов’язаний зі страхом постановки на облік і штампом на все життя.
Клініка АТОС проводить анонімне лікування алкоголізму незалежно від напрямку.

Кожному пацієнту підбирається відповідний спосіб позбавлення від алкоголізму.
Після завершення курсу кожен пацієнт клініки може отримати психологічну допомогу.
Впоратися з психологічно-емоційною залежністю від алкоголю допомагає психотерапія.
Цей спосіб може застосовуватися як окремо, так і в поєднанні з іншими методиками.
Кваліфікований лікар-гіпнотерапевт за допомогою впливу на психіку пацієнта допомагає виявити глибинні причини тяги до спиртного і виробити підсвідому протидію алкоголізму.
Ми всіма силами прагнемо запобігти повторенню хвороби або пристрасті до інших наркотичних речовин.

Для пацієнтів, які проходять лікування алкоголізму в Києві, клініка АТОС пропонує групові та індивідуальні програми психологічної реабілітації. Така підтримка вкрай важлива для повного одужання, оскільки допомагає пацієнтові впоратися з внутрішніми проблемами і адаптуватися в соціальному середовищі.

У стінах клініки АТОС зібрані передові методики лікування алкоголізму в Києві. Показовим є висока ефективність, а також відсоток тих, хто одужав завдяки роботі співробітників лікувального закладу. Крім того, ціна лікування алкоголізму повністю відповідає результату.

×