Детоксикація організму від наркотиків – це комплекс процедур, які дозволяють очистити кров від шлаків і токсинів. Це перший крок у боротьбі з наркотичною залежністю.

Перед проведенням процедур виконуються лабораторні та лікарські обстеження. У ході лікування здійснюється постійний моніторинг стану здоров’я пацієнта та психотерапевтична підтримка.

Повний курс лікування наркоманії включає кілька етапів:

Детоксикація – очищення організму від наркотичних речовин.

Психологічна реабілітація – робота з пацієнтом та його родичами

Соціальна реабілітація (реадаптація) – адаптація пацієнта до життя у соціумі.

Детоксикація від наркотиків

Фахівці нашої клініки не лише допомагають пацієнтові позбутися такої згубної пристрасті, як наркотики, а й проводять психотерапевтичну підтримку його сім’ї та близького кола спілкування. Усі родичі проходять курс навчання спеціальним правилам, яких необхідно дотримуватись після повернення пацієнта додому.

Терміни та вартість детоксикації від наркотиків

Повний курс детоксикації наркозалежних займає від 3 до 14 днів і залежить від виду наркотичної речовини, що вживається, і терміну вживання.

Лікування наркотичної залежності проходить в умовах суворої анонімності. Його проводять стаціонарно та амбулаторно, із застосуванням сучасних медичних препаратів та психотерапевтичних методів.

Детоксикація від наркотиків

Заключним етапом стає профілактика рецидивів, які у нашій практиці практично не трапляються. Але для впевненості клієнтів ми надаємо гарантію на свою роботу – якщо пацієнт виконує всі наші рекомендації, то у разі рецидиву пацієнт проходить реабілітаційну програму абсолютно безкоштовно .

Дивись також відділення детоксикації

×