Психологічні тренінги (амбулаторно і в стаціонарі)

Психологические тренинги для наркоманов

Крім фізіологічних проблем, причинами наркоманії є ще й психологічні та соціально-психологічні проблеми. Тому в нашій клініці проводяться психологічні тренінги, які дозволяють кожному пацієнту визначити особисті причини залежності, виявити проблеми та підібрати правильні інструменти для усунення цих проблем. Це дозволяє почати їм нове життя, де немає місця наркотикам.

Ми практикуємо тренінги особистісного зростання, на яких пацієнт займається самопізнанням, розкриває свої можливості та адаптується до соціального життя. У ході занять пацієнти ставлять питання, пояснюючи собі незрозумілі моменти і формуючи інформаційну базу. В основі будь-якої залежності лежить якась травма чи насильство, можливо отримані у дитячому віці. Наші фахівці допомагають пацієнтам проаналізувати нездорові переконання, які з’явилися після подій, що травмують, і зняти захисний механізм, що веде до спроби все забути за допомогою наркотиків. Ми намагаємось підкреслити та розвинути особисті таланти людини для формування здорової врівноваженої особистості.

Додаткові тренінги для наркозалежних

Психологические тренинги для наркозависимых в клинике Атоса

Наркомани, які вирішили відмовитися від хімії, який завжди розуміють специфіку лікування. Є категорія пацієнтів, які займають пасивну позицію та чекають на активні дії лікарів. Але бажання та дій співробітників клініки АТОС недостатньо для одужання наркомана. Хворому необхідно брати активну участь у тренінгах для наркозалежних у Києві. Вони потрібні для того, щоб навчити уживатися з собою новим і вміти знаходити рішення життєвих ситуацій.

Фахівці медичної клініки АТОС застосовують низку додаткових технік для реабілітації наркоманів. Ознайомтеся з деякими з них:

 • релаксаційні техніки;
 • гіпнотерапія;
 • тренінги у розвиток позитивного мислення;
 • опрацювання образів, символів.

Програма «12 кроків» у клініці АТОС

Однією із програм реабілітації наркозалежних є відома у всьому світі програма «12 кроків». Техніки, які використовуються для реабілітації наркоманів, добре зарекомендували себе.

Зверніть увагу, що тренінги у рамках програми «12 кроків» можна проходити амбулаторно чи стаціонарно у медичній клініці АТОС у Києві.

Психологічні тренінги для наркозалежних розроблені для подолання бар’єрів, позбавлення внутрішніх блоків. Фахівці клініки підбирають індивідуальні тренінги для наркозалежних під ситуацію кожного пацієнта. Графік занять складається після діагностики та оцінки стану хворого.

Періоди проходження тренінгів для наркозалежних

Индивидуальные тренинги для наркозависимых

Ми розробили оптимальні періоди реабілітації наркоманів. Не поспішайте переходити від одного курсу до іншого. Хворий має встигнути закріпити отриманий результат.

 1. Базовий період триває 28 днів. Пацієнти проживають у клініці. Для комфортного розміщення передбачено палати на 2-3 особи. Курс складається із проходження групових занять, психологічних тренінгів, психологічних ігор, арт-терапії, перегляду фільмів, спортивних занять, спрямованих на оздоровлення. У цей період клініка забезпечує триразове харчування. Протягом реабілітаційного періоду залежні отримають знання та навички для повної відмови від наркотиків.
 2. Тривалість стаціонарного лікування – 28 днів. Протягом другого періоду продовжуються тренінги для наркозалежних. Можливе проходження курсу при амбулаторному відвідуванні клініки АТОС у Києві. Заняття проводяться з 10:00 до 18:00.
 3. Третій період психологічних тренінгів для наркозалежних триває 28 днів. Проводяться у стаціонарі чи амбулаторно на цілий день. Програма відвідування півдня передбачає тренінги з 10:00 до 14:00 або з 14:00 до 18:00. Пацієнти проходять курс соціальної реадаптації. Важливо, щоб хворий займав вільний час навчанням, роботою, налагодженням контактів із сім’єю.

Подальше лікування наркоманії продовжується за умовами 3-го періоду.

Плюси проходження тренінгів для наркозалежних у Києві

Клініка АТОС спеціалізується на лікуванні залежностей. Команда професіоналів розробляє власні програми і використовує хорошу результативність, що зарекомендувала себе. Ми прагнемо позбавити якнайбільше людей від згубного впливу наркотиків, що суттєво покращить якість їхнього життя.

Переваги психологічних тренінгів для наркозалежних:

 • програма підбирається індивідуально з урахуванням перебігу хвороби;
 • створено умови для стаціонарного лікування;
 • можливе амбулаторне проходження реабілітації;
 • Команда клініки складається з провідних фахівців у сфері лікування залежних.
×