Использование методов нейропсихологии.

Клініка АТОС пропонує проведення психологічних тренінгів з реабілітації як амбулаторно, так і в умовах стаціонару.
Ці тренінги вважаються обов’язковим елементом комплексу заходів щодо позбавлення від залежностей будь-якого попередження.
Розробляючи програми занять, ми індивідуально підходимо до кожного пацієнта, враховуючи:

 • його мотивацію;
 • фактори соціально впливу та оточення;
 • глибину залученості в залежність;
 • психологічні особливості індивідуума;
 • емоційний статус (за підсумками апаратного обстеження).

Основні стадії організації та ведення тренінгів

Компьютерный комплекс БОС .

 1. Діагностика. Наша клініка використовує ультрасучасні апаратурні та методичні можливості, зокрема комп’ютерний комплекс БОС (Біологічного Зворотного Зв’язку), що проводить оцінку стресостійкості та хвильової активності мозку.
 2. Індивідуальні консультації. Кожному пацієнту на допомогу приходять досвідчені психологи високої кваліфікації, які допомагають сформувати адекватну оцінку свого стану, до якого призвела хвороба. Також створюється розуміння важливості міжособистісних стосунків та їхнє формування, уміння запобігати та долати різні конфліктні ситуації тощо.
 3. Психологічне коригування. Дає змогу відновити порушені особистісні характеристики (інтереси, мотиви, цінності, установки тощо) для ефективної самореалізації, позбавлення від стану фобій, депресій, негативного сприйняття різних складних життєвих ситуацій.
 4. Психопрофілактичні заходи. Включають цілий комплекс дій, спрямованих на набуття психологічних знань, формування основних установок психологічної культури, вміння заздалегідь попереджати ймовірні психологічні порушення.
 5. Заняття з особистісного зростання. Завдяки тренінгам, у пацієнтів покращується життєве облаштування, саморозкриття та самопізнання.
 6. Когнітивні тренінги. Спрямовані на поліпшення показників пам’яті, уваги, загальне “тренування” всіх психічних функцій, завдяки використанню спеціальних методик навантажень.

Групповые тренинги в клинике Атос.

Що ще необхідно знати?

Проводячи лікування та реабілітацію різних залежностей, ми широко використовуємо можливості Міннесотської моделі “Дванадцяти кроків”, що успішно зарекомендувала себе як найдієвіша у світі. Саме вона допомогла мільйонам людей вивести свою поведінку на нові показники стійкості та якості, позбувшись залежності.

Рекомендована тривалість програми реабілітації – шість місяців.

Наші фахівці готові запропонувати пацієнтам тренінги як у складі груп, так і за індивідуальними реабілітаційними програмами.

Рекомендуємо звернути увагу на заняття для родичів людей із залежністю. Участь у психологічних тренінгах дає змогу побудувати оптимальні взаємини всередині сім’ї, спрямовані на усунення різних психологічних проблем.

×