Лікування анорексії в спеціалізованій клініці «Атос» в Києві проводиться за індивідуально розробленою схемою для кожної людини, яка страждає на це нервове захворювання. Крім того, наші фахівці обов’язково враховують індивідуальні особливості організму людини та фізіологічні параметри. Завдяки використанню сучасного обладнання, найефективніших методик лікування анорексії різних стадій, Ви можете не лише скоротити терміни терапії у нашому спеціалізованому центрі, а й мінімізувати ризики появи рецидивів.

Чому з’являється анорексія і хто схильний до цього захворювання?

Сучасні стандарти краси та моди, невдоволення багатьох людей (зокрема представниць прекрасної половини) своєю зовнішністю, яскраво виражене почуття перфекціонізму – це лише частина факторів, які спонукають людину відмовитися від їди та суворо відстежувати кожен новий сантиметр на своєму тілі. Деяким людям може здатися, що відмова від їжі йде на користь. Це сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів, допомагає позбутися зайвої ваги. Насправді, такий стан речей є уявним ефектом, які згодом переростають у дуже серйозні проблеми, що загрожують не лише здоров’ю людини, а й її життю. Регулярна відмова від їжі потребує якнайшвидшого звернення до нашої спеціалізованої клініки «АТОС» для лікування анорексії.

Ми використовуємо суперсучасну апаратуру та ефективні методи лікування анорексії, що дозволяють повністю відновити Ваші смакові та харчові уподобання.

Лікування анорексії

Лікування анорексії

* * * * *

Особливості захворювання

Нервовий синдром є досить поширеною ознакою харчового розладу, що відрізняється високим показником смертності. За офіційною статистикою ВООЗ, практично 50% людей, які страждали на таке захворювання і померли, мали затяжний вигляд депресії, яку не можна було побороти без кваліфікованого лікування у спеціалізованому центрі під наглядом найкращих фахівців. Багато людей вважають, що на анорексію страждають найчастіше жінки. Але це зовсім так. Серед усіх хворих на це нервове захворювання – 15% складають чоловіки. Найчастіше найперші нервові порушення з’являються у досить юному віці (15-18 років). Оскільки це підлітковий період, більшість батьків не надають йому особливого значення та списують на юнацький максималізм. Саме своєчасне виявлення нервових порушень допоможе уникнути тяжких наслідків надалі.

Фахівці виділяють такі види нервових порушень людини:

Нервова стадія спричинена сильними психічними розладами.
Психічний синдром – пов’язані з порушеннями психіатричного характеру.
Медикаментозний – виникає від прийому сильнодіючих лікарських засобів у великих дозах, таких як антидепресанти, стимулятори та інші.
Симптоматичний синдром виникає внаслідок захворювань соматичного характеру.

Основні причини анорексії

Серед найпоширеніших причин появи цього захворювання є:

 • Неприйняття свого тіла, надмірна прискіпливість до своєї фігури, впевненість у тому, що людина має зайву вагу.
 • Особисті забобони, які часто нав’язані людині суспільством.
 • Біологічні причини (гормональні порушення, надмірна вага).
 • Генетичні чинники (індивідуальні особливості особистості).
 • Вікові зміни.
 • Спадкові причини виникнення анорексії.
 • Антропологічна причина (прояви власної думки та боротьба за особисті межі).

Які можу бути наслідки

Діагноз цього захворювання встановлюється в тому випадку, коли вага тіла людини нижче встановленого індексу приблизно на 15% і більше. Якщо людина не вживає достатньо їжі щодня, цей показник постійно зростає і призводить до серйозних порушень здоров’я. Поразка може стосуватися як фізичного стану, а й психічного. І тут без кваліфікованої допомоги просто не обійтися. Ігноруючи допомогу фахівців, захворюванням може призвести до нав’язливих психічних фобій і до смерті хворого.

Фізичні ускладнення

Тривале голодування призводить до сухості шкірних покривів, розвитку серцево-судинних захворювань, порушень травного тракту, менструального циклу у жінок, а також багатьох інших проблем, які відразу виявляються на тілі, а потім переходять у більш серйозні проблеми.

До найпоширеніших проблем належать:

 • шлункові та кишкові виразки;
 • регулярні запаморочення та непритомність, інтенсивні головні болі;
 • кардіопатія;
 • анемія;
 • остеопороз;
 • труднощі з плануванням вагітності, а також з тим, щоб виносити та народити здорову дитину.

Всі ці ускладнення часто перетинаються між собою і випливають одна з одної. Щоб запобігти важким наслідкам, необхідно якомога раніше звернутися за кваліфікованою допомогою до професійних фахівців, які працюють у нашому центрі «Атос». Своєчасне лікування хворих на різних стадіях гарантує повне одужання за умови виконання всіх приписів лікаря. Лікування та одужання у клініці «Атос» нав’язливих фобій може бути як тривалим, так і невеликого періоду часу. Це пов’язано зі стадією анорексії, індивідуальних особливостей хворого, правильного підібраного лікування в центрі, ефективності лікарських засобів та інших важливих особливостей.

Психологічні наслідки

Хворій людині необхідно розуміти, що будь-яка стадія цього захворювання має психічний характер. Саме тому в нашому центрі проводять лікування професійні психіатри, психологи та психотерапевти, які добре знаються на нав’язливих фобіях, що небезпечні для здоров’я та життя пацієнтів, знають специфіку цієї проблеми, володіють найефективнішими методиками боротьби з цим захворюванням. Вони допоможуть кожному, хто має будь-які розлади психіки, нав’язливі думки щодо неідеальності свого тіла, харчові відхилення та неправильне сприйняття власної особистості. При ігноруванні тривалого голодування у хворої людини можуть розвинутись такі порушення:

 • тривала депресія та неодноразова спроба звести рахунок зі своїм життям;
  часткова чи повна атрофія м’язів;
 • занижена самооцінка, чи повне неприйняття своєї зовнішності;
 • нестабільний емоційний фон;
 • слабкість всього організму, сильне виснаження;
 • сухість шкіри, ламкість волосся та нігтів;
 • проблеми із зубами;
 • яскраво виражене почуття перфекціонізму.

Хворій людині складно зрозуміти, що вона страждає на важке захворювання і потребує кваліфікованої допомоги досвідчених фахівців. Проводити таке лікування може лише та людина, яка має всі необхідні знання та великий досвід у цьому напрямі. Звертатись потрібно за допомогою до фахівців, які мають численні позитивні результати лікування людей хворих на анорексію на різних стадіях.

Лікування анорексії у Києві

Особливістю нашого медичного центру «Атос» є високий рівень відповідальності за кожне людське життя та адекватне, доброзичливе ставлення до кожного пацієнта. Наші умови допомагають вилікувати навіть найзапущеніші стадії цього захворювання та врятувати життя пацієнтам. Команда висококласних фахівців з великим досвідом роботи може повернути до життя навіть ту людину, яка вже не вірить у одужання. Лікування у нашому центрі проводить навіть завідувач відділення – кандидат медичних наук. Він розробив власні методики лікування нав’язливих страхів, неправильного сприйняття свого тіла та особистості, харчових відмов. Метою нашого центру є не фінансова вигода, як це часто буває в інших клініках, а реальна допомога всім, хто проводиться під цілодобовим наглядом медичного персоналу.

Незалежно від того, яка у Вас стадія захворювання, вік, стать, наявність хронічних хвороб, стан тіла та інших факторів, Ви в будь-який час можете звернутися до нас за допомогою або наводити своїх рідних, друзів, знайомих. У нашому центрі «Атос» створено найкращі умови перебування, які будуть комфортними навіть за тривалого лікування. Записатися на прийом до клініки Ви можете за телефоном або прямо на сайті в будь-який зручний час.

×