Залежність від азартних ігор – одна з форм адиктивної поведінки, спрямованої на відхід від реальності через зміну психоемоційної поведінки залежного. Для виведення хворого з цього стану і повернення його в суспільство необхідна грамотна, правильно проведена психологічна корекція. Фахівці розуміють, що залежність не є самостійним захворюванням, зазвичай це наслідок кількох психічних проблем різної глибини. Саме тому, для боротьби з ігроманією, ми прагнемо встановити першопричину явища.

Основні методи психологічної корекції:

  • Нормативно-ціннісна корекція, що дозволяє відмовитись від існуючого підпорядкування індивідуума;
  • Посилення психологічних регуляторних функцій, розвиток самоконтролю особистості.

Кожен з методів спрямований на відновлення особистісної поведінки до соціальних норм, з урахуванням ситуацій, що змінюються.

Вартість одного індивідуального сеансу психологічної корекції складає 500 гривень. Рекомендується поєднувати з процедурою кодування, при цьому необхідна кількість сеансів складатиме від трьох до п’яти. Після чого проводиться діагностика результатів на апаратурі біологічного зворотного зв’язку (БОС), даються лікарські рекомендації.

Психологічна корекція при ігроманії

Крім індивідуальних тренінгів у нашому реабілітаційному відділенні проводяться групові заняття у режимі стаціонару та денного стаціонару. Тривалість реабілітаційної програми від 1 до 3 місяців. Такою є світова практика. У разі складних занедбаних станів тривалість реабілітаційної програми може бути збільшена в амбулаторному режимі до 6 місяців.

Відео-консультацію професора Юрія Пакіна Психологічна корекція при ігроманії

Багато людей досі не сприймають ігроманію як серйозне захворювання, проте таке ставлення може призвести до того, що залежний ще серйозніше відриватиметься від реальності, втрачаючи сім’ю, фінанси, оточення. Саме тому ми рекомендуємо рідним і близьким людям максимально серйозно ставитися до лікування хворих на ігрову залежність.

×