Алкоголізм – це хвороба, здатна руйнувати сім’ї, шкодити здоров’ю, призводити до летального результату. Сучасні методики лікування від алкоголізму здатні допомогти впоратися з недугою. Для досягнення максимального ефекту необхідно ретельно вибирати установу для проходження реабілітації.

Подшивание от алкоголизма блокатором

Підшивання (внутрішньотканинний блокатор)

Підшивка від алкоголю належить до хімічних методів кодування від алкоголізму. Пацієнту підшкірно вшивається блокатор. Після потрапляння алкоголю в кров, виділяються хімічні речовини, які викликають неприємні відчуття. Дія блокатора при підшиванні відбувається протягом певного терміну.

Капсула з речовиною вшивається у важкодоступне місце, щоб позбавити хворого спокуси самостійно витягнути її. Сенс процедури полягає в тому, щоб хворий боровся зі своєю тягою до спиртного.
Такий метод вважається прийнятним для пацієнтів, яких неможливо переконати у шкоді алкоголю, його руйнівному впливі на організм.

Процес підшивки від алкоголізму в клініці АТОС

Підготовка до процедури підшивки від алкоголізму вимагає утримання від вживання спиртного протягом мінімум 5 днів. В особливо запущених випадках пацієнта можна помістити на цей період у клініку під нагляд лікарів. У цей період проводиться виведення із запою і детоксикація. Можливий виклик лікаря додому.

Лікар спільно з пацієнтом визначає місце розташування блокатора. Наприклад, на спині. У пацієнтів можливі алергічні реакції на препарат. Тому процедура підшивки має проводитися в умовах стаціонару. Перебування пацієнта в клініці дасть можливість лікарям швидко зреагувати і вжити заходів.

Вартість підшивки від алкоголізму:

Підшивка “ЕСПЕРАЛЬ-гель” (USA) – 10500 грн.

Імплантація “ДИСУЛЬФІРАМ-масло” (USA) – 8500 грн.

Подшивка от алкоголя в клинике

Етапи підшивки від алкоголізму в Києві

Як і будь-який інший спосіб боротьби з алкогольною залежністю, метод підшивки від алкоголю в Києві вимагає проведення детоксикації. Не рекомендується проводити експерименти самостійно народними засобами. Продукти розпаду етанолу приховують хвороби внутрішніх органів. Під контролем лікарів у стаціонарі, детоксикація проходить безболісно, а головне, без загрози для життя.

Після попередньої підготовки виконується операція з введення блокатора підшкірно. Це легка хірургічна операція, після неї залишається тільки невеликий шов. Дуже важливо, щоб місце вшивання хімічного препарату було важкодоступним.

Після проведення підшивання від алкоголізму слід закріпити результат роботою з фахівцями клініки. Операція не виключає необхідність психологічної реабілітації. Адже сам по собі препарат не запобігає непереборному бажанню випити. Тільки пошук першопричин, робота над собою здатна назавжди позбавити хворого залежності. Таким пацієнтам потрібна соціальна реабілітація. Невміння жити тверезо, призводить до рецидивів. А за наявності блокатора – до смерті.

Плюси підшивання від алкоголю

Медичний заклад має широкі можливості для проведення лікування від алкоголізму. Досвідчені фахівці підберуть правильне лікування, яке допоможе впоратися зі згубною звичкою. Однією з переваг лікування в клініці АТОС є анонімність. Ми не розголошуємо інформацію про пацієнтів та їхні захворювання. Відповідь на питання, скільки коштує підшивка від алкоголю, залежить від препарату і терміну його дії. Отримати детальну консультацію можна звернувшись за вказаними телефонами.

ДОКЛАДНІШЕ Підшивка від алкоголізму

×