На жаль, що таке запійний алкоголізм, багато хто знає не з чуток. Подібний стан організму відносять до небезпечних, оскільки він викликаний рясним і тривалим отруєнням організму спиртом і продуктами його розпаду. Якщо людину не вивести із запою, наслідки можуть бути жахливими (інфаркт, відмова нирок і печінки, порушення роботи внутрішніх органів, крововилив у мозок тощо).

Клініка АТОС пропонує можливість вийти з цього стану в комфортних умовах стаціонару в Києві, з гарантованим позитивним результатом. Позбутися залежності просто – достатньо довіритися професіоналам!

Клініка АТОС – виведення зі стану запою анонімно, м’яко, швидко й ефективно, причому за доступною ціною.

Виведення із запою в нашій клініці – перший і успішний крок, що дозволяє забути про алкоголізм. Пам’ятайте: якщо людина, яка вживає алкоголь протягом семи і більше днів, схильна до розвитку хронічних захворювань, їх можна позбутися тільки в умовах стаціонару.

Вывод из запоя в стационаре Киев

Ціна на виведення із запою в стаціонарі

Скільки коштує вивести із запою пацієнта, який звернувся в клініку АТОС, залежить від безлічі факторів, основними з яких є складність і тривалість залежності.

Базова вартість перебування в стаціонарі:

Вывод из запоя в стационаре ЕКОНОМ-відділення

  • Загальна палата (3 – 4 особи) – 3000 грн./добу,
  • Одномісна палата – 4000 грн./добу.

Вывод из запоя в стационаре КОМФОРТ-відділення

  • 2-х місна палата — 4000 грн./добу,
  • 1-місні палати – 5000, 5500, 6500 грн./добу;
  • VIP-блок з окремим входом (палата, кімната відпочинку-їдальня, душ, туалет, спортивний куточок) див Вывод из запоя в стационаре —  10000 грн./сут.
  • Якщо госпіталізація відбувається у вечірній та нічний час (з 18-00 до 9-00), перша доба — 5000, 5500 та 6500 грн.
Вывод из запоя в стационаре Киев

У вартість включено медикаментозне забезпечення, 3-разове повноцінне харчування, цілодобовий контроль медичного персоналу, психологічна підтримка.

Одноместная палата в клинике Атос

Знайомтесь докладніше з роботою нашої клініки та умовами перебування (ВІДЕО).

Кому і коли показано виведення із запою в стаціонарі

Повз такий стан, як запій, не можна проходити байдуже. Звичайно, з великою ймовірністю людина з неї вийде і сама, але ніхто не може сказати, як наслідки такого стану себе виявлять у майбутньому. При тривалому вживанні алкоголю самостійний вихід із запою може ускладнитися білою гарячкою.


Незважаючи на те, що багато хто воліє «домашнє» лікування або виведення із запою вдома, існують показання, коли необхідне лікування запою в стаціонарі:

Є психологічні захворювання;
Вік перевищує 60 років;
Людина поводиться агресивно;
Стан запою триває понад п’ять днів;
Раніше було перенесено інсульт, чи інфаркт;
Є захворювання серцево-судинної системи.

Повний перелік рекомендацій, коли виведення із запою рекомендовано лише у стаціонарі, може визначити виключно лікар-нарколог, на підставі попередньої діагностики та оцінки стану здоров’я людини.

У клініці АТОС всі, хто звернувся в режимі 24/7, перебувають під наглядом лікарів, завжди готових реагувати на зміну стану хворого.

Переваги лікування запою в стаціонарі

Звернення до стаціонару клініки АТОС у Києві дає можливість скористатися багатьма перевагами, серед яких:

Процедури надаються протягом усього часу, необхідного для лікування;
Прийом препаратів контролюється фахівцями;
Перебування під постійним наглядом досвідченого персоналу;
Відсутні ризики зриву під час лікування.
У нас завжди є всі необхідні препарати та обладнання, щоб мінімізувати будь-які ризики ускладнень під час виведення із запою;
Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію, щоб дати дієві рекомендації.

У стаціонарі клініки АТОС вам завжди запропонують оперативний або повний курс виведення із запою в умовах стаціонару, але незалежно від вашого вибору лікування завжди буде ефективним.

Наша клініка готова запропонувати вам максимально комфортні умови перебування, дієві методики діагностики та лікування алкогольної залежності. Ми застосовуємо виключно сучасні методики та препарати, що пройшли сертифікацію, а ціна виведення із запою залежить виключно від переліку процедур, які проводились.

Зміни, що спостерігаються після лікування запою стаціонарно

Пацієнти, які звернулися до клініки АТОС, яким необхідний виведення із запою в стаціонарі, відзначали такі позитивні зміни:

Значно знизився потяг до алкоголю;
Стабілізувався нічний сон;
Поліпшився загальний емоційний та фізичний стан;
Сформувалася негативна оцінка захворювання;
З’явилося бажання позбутися алкогольної залежності;
Цілком відновилася працездатність.

Слід пам’ятати, що ефективність процедур багато в чому залежить від тривалості лікування, адже короткостроковий курс допоможе вивести пацієнта із запою, але не вилікувати його повністю.

Комфортне лікування запою стаціонарно в Києві

Враховуючи соціальний статус пацієнтів та вимоги їх до власного психологічного комфорту, клініка АТОС готова запропонувати:

«Економний» варіант, у якому проводиться виведення із запою недорого та ефективно. Ми готові запропонувати як повний, так і денний стаціонар. Курс лікування включає крапельниці, прийом препаратів щодо підтримки діяльності серця, печінки, відновлення загального тонусу організму. Як правило, тривалість перебування у стаціонарі не перевищує трьох днів.
Варіант лікування “люкс”. Включає повніший пакет послуг, є оптимальним рішенням для людей, які перебувають у стані алкогольного запою тривалий час. Передбачено постійний догляд під наглядом нарколога, постановку необхідної кількості крапельниць, призначення препаратів відновлення загального тонусу організму, зокрема, серцево-судинної системи.
“VIP” варіант. Включає максимально швидке та дієве виведення із запою, повну детоксикацію організму, відновлення роботи всіх органів до необхідного рівня. Клініка АТОС пропонує програму з виведення із запою максимально швидко та відповідно до всіх вимог МОЗ. Програма виведення із запою включає застосування оригінальних препаратів, рекомендованих лідерами фармацевтичного ринку та минулих сертифікації. Ми постійно контролюємо стан вашого здоров’я, моніторимо пульс, рівень тиску, роботу серця та інших життєво важливих показників.
Курс лікування включає застосування препаратів, які будуть максимально ефективними саме для вас, у тому числі:
діуретики для швидкого виведення токсинів;
крапельниці з дезінтоксикаційною дією;
заспокійливі препарати;
кардіопротектори для захисту серця від навантажень;
гепапротектори для відновлення печінки;
ноотропні препарати для стимуляції роботи мозку;
вітамінні комплекси;
препарати для стимуляції судинної системи;
імуномодулятори;
антиоксиданти;
антигіпоксанти.

З кожним пацієнтом, наші фахівці проводять індивідуальні заходи щодо збору повного анамнезу та призначення найбільш ефективних процедур. А також, у нашій клініці доступний висновок із запою амбулаторно, у клініці.

Звертайтесь і ви оціните рівень послуг!

 

Телефон для термінового виклику (цілодобово) :
(044) 430-77-59;   (050) 380-77-34;  (093) 170-34-59; (067) 149-77-99

×