Причини токсикоманії

 • Перебування у неблагополучних компаніях. Підліток пробує щось нове у гонитві за новими відчуттями та повагою однолітків. Це призводить до розвитку тяжкої залежності;
 • Наявність наркотичної залежності. Видобуток клею, медикаментів та розчинників не є складністю, оскільки дана продукція легальна. Наркозалежні вдихають хімічні пари продовження ефекту основного наркотику чи його заміни.
Лікування токсикоманії

Види токсикоманії

Існують такі види токсичної залежності:

 1. Вдихання аерозолів та хімікатів;
 2. Вживання галюциногенів та холінолітиків;
 3. зловживання транквілізаторами;
 4. Надмірне вживання кофеїну та нікотину.

Ця залежність швидко руйнує організм людини. Настає інвалідизація, кома та навіть смерть.

Ознаки токсикоманії

Розпізнати токсикоманію, що розвивається, можна за поведінковими ознаками токсикоманії. Токсикоман намагається сховати особисті речі, убезпечитися від колишнього кола спілкування, прагне швидкого заробітку та продажу особистих речей. Поведінка стає нестійкою, виникають часті конфлікти з близькими.

Симптоми токсикоманії

Незалежно від форми залежності, виділяють кілька основних симптомів токсикоманії:

 • Часті застудні захворювання;
 • Нежить, сльозогінність;
 • Вугрові та виразкові ураження шкіри, частіше – в області носа та рота;
 • Випадання зубів;
 • Різке зниження ваги.

При виявленні зазначених проявів необхідно вдатися до термінового лікування токсикоманії.

Психіатричні наслідки токсикоманії

Вживання токсичних речовин сприяє комплексному ураженню головного мозку та центральної нервової системи. Психіатрія токсикоманії включає важкі патології, такі як шизофренія, біполярно-афективний розлад, набута розумова відсталість і т.д.

Лікування токсикоманії у Києві

Клініка АТОС здійснює ефективне лікування токсикоманії. Наші фахівці вдаються до сучасних методик терапії залежностей, поєднують фізіотерапію з психотерапією. Ми використовуємо сертифіковані лікарські засоби та інноваційні психотерапевтичні програми, спрямовані на боротьбу з першопричиною виникнення залежності. Зв’яжіться з нашими фахівцями за номером гарячої лінії, щоб дізнатися більше про аспекти лікування токсикоманії.

×