Інші залежності

Ефективне лікування різних залежностей

Багато людей пов’язують зі словом залежність лише тютюнопаління, алкоголізм та наркоманію. Безумовно, це найважчі залежності, які завдають багато неприємних моментів як самим стражденним, так і їхнім родичам. Ці залежності можуть провокувати антисоціальну поведінку та навіть злочини. Але крім цих найважчих випадків фахівцями виведено ще цілу низку залежностей, наприклад, ігроманія, переїдання і навіть залежність від засмаги. У будь-якому випадку важливо знати, що тим, хто самостійно не може подолати свою неадаптивну поведінку, завжди раді допомогти фахівці.

Які види залежностей лікують у нашій клініці

Лікарі стверджують, що усвідомлення своєї залежності та звернення до профільного фахівця є першим кроком до повного лікування. Наша клініка тривалий час працює у сфері надання медичних послуг та займається лікуванням залежностей. Ви можете звернутися до нас, якщо у вас є такі види залежностей:

  1. залежність від медикаментів;
  2. Харчова залежність (переїдання, анорексія, булімія);
  3. Трудоголізм;
  4. Любовна та сексуальна залежність;
  5. Шопоголізм (нестримне прагнення робити покупки);
  6. Залежність від засмаги та пластичних операцій

Як бачимо, залежностей дуже багато, деякі з них навіть не цілком усвідомлюються стражденними, але якщо настав час усвідомлення і ви хотіли б кардинально змінити своє життя, позбавившись нав’язливої ​​поведінки, то двері нашої клініки завжди відчинені. До ваших послуг буде стаціонар та амбулаторне лікування, найкваліфікованіші лікарі проконсультують вас і дадуть важливі рекомендації.

Лікування медикаментозної залежності

Лікування залежності від медикаментів

 Фармацевтична промисловість дуже розвинена нашій країні, причому деякі люди дуже покладаються на медикаменти. Страждаючи безсоння, болями, переїданням вони приходять на прийом до лікаря і просять виписати їм медикаменти. Деякі призначають собі ліки самостійно, спираючись на інформацію, одержану в Інтернеті. На жаль, для певної групи осіб згодом прийом медикаментів може перерости у залежність від ліків. Навіть знаючи, що не потрібно приймати медикаменти, людина робить це за звичкою. У деяких прийом лікарських препаратів пов’язується з хорошим самопочуттям і під час їх скасування суттєво погіршується фізичне самопочуття, починаються емоційні проблеми, пригнічується дух.

Якщо ви усвідомили у себе медикаментозну залежність, то не впадайте у відчай, в даному випадку важливо усвідомити свої проблеми і звернутися до нашої клініки. У нас працюють досвідчені фахівці, які допоможуть вам очистити організм і обмежити звичний прийом медикаментів, а згодом взагалі відмовитися від них. У клініці працюють професійні психологи, які допоможуть вам вирішити проблему, пов’язану з необмеженим прийомом ліків. За бажанням та ступенем залежності ви можете пройти як лікування в умовах стаціонару, так і час від часу відвідувати профільних фахівців. У ході лікування проводитиметься оксигенотерапія, чищення крові, масаж, парова фіто-капсула, психологічні тренінги. Абстинентний синдром може бути знятий у два етапи, шляхом детоксикації та психологічної залежності.

Ми гарантуємо результат, який буде не надто швидким, зате надійним.

Лікування харчової залежності

Лікування булімії та анорексії

У сучасному суспільстві розвинений культ їжі, багато хто любить поїсти добре, смачно та щільно. Однак з фаст-фудом і сніданками швидкого приготування прийом їжі для багатьох людей набуває форми залежності. Деякі схильні до переїдання та ожиріння, в інший час як інші страждають на нервову анорексію та булімію. Проблеми з харчовою поведінкою мають характер як фізіологічної, і психологічної залежності.

Благо, звернувшись до нашої клініки, ви зможете за допомогою фахівців подолати свою проблему. Вам буде запропонована дієтотерапія та психотерапія, в результаті яких буде проконтрольовано прийом їжі і ви позбавитеся згубних психологічних патернів. Додатковими методами стане сауна, фізичні вправи, масаж, киснетерапія . В результаті ви зможете контролювати насичення та почуття голоду, почуватиметеся комфортно та щасливо.

Лікування шопоголізму та трудоголізму

Лікування трудоголізму та шопоголізму в Києві

У суспільстві потрібно працювати, щоб заробити гроші, необхідних забезпечення комфортного життя. Восьмигодинний робочий день є нормою, а після роботи люди повертаються до своїх родин та хобі. Якщо людині не виходить адекватно реалізуватися в житті, то дуже часто вона з головою йде в роботу. Робота стає для таких людей не тільки віддушиною, а й певною залежністю, ці люди допізна засиджуються в офісі, з цікавістю ставляться до відряджень, беруть понаднормові, багато хто навіть беруть роботу додому. У вихідні та святкові дні ці люди не знають чим себе зайняти та відчувають негативні емоції.

Ще одним відходом від реальності є невгамовна потяг до придбання покупок. Похід магазинами для шопоголіка є залежністю, ці люди купують багато непотрібних речей, часто беруть для покупок кредити.

Якщо ви відчули, що перетворюєтеся на трудоголіка чи шопоголіка, то звертайтеся до нашої клініки, тут ви зможете пройти програму психологічної реабілітації та взяти участь у психологічних тренінгах.

Лікування любовних та сексуальних залежностей

Як позбутися любовної залежності?

Особисте життя – індивідуальна справа, у деяких вона бідна, тоді як у інших дуже насичена. У ряді випадків душевні рани, залишені любовними стосунками, стають нав’язливими думками, які заважають нормально жити та працювати. Багато жінок і чоловіків дуже переживають розставання з коханими людьми або відчувають невгамовне сексуальне бажання, через яке змінюють безліч партнером і ні з ким не можуть встановити тісний емоційний контакт.

Якщо вашою трагедією стали невдалі сексуальні та любовні стосунки, пропонуємо вам пройти курс психологічної реабілітації в нашій клініці. Досвідчені психологи в ході професійних консультацій допоможуть вам знайти вихід із становища, дадуть рекомендації як побудувати міцну та здорову родину.

Подолання залежності від засмаги та пластичних операцій

Лікування залежності від пластичних операцій

У суспільстві прийнято культ краси. Жінки та чоловіки прагнуть стежити за собою та виглядати привабливо. А для цього потрібно мати стрункий гнучке тіло, одухотворене обличчя, користуватися косметикою і купувати дорогий одяг. На жаль, з віком тіло втрачає первозданний вигляд, з’являються дефекти шкіри та ранні зморшки. Сьогоднішня пластична медицина може відсунути момент старіння, скоригувати форму вилиць, носа, губ. Однак, деякі пацієнти, а особливо на це страждають жінки середнього віку, прагнуть робити пластичні операції занадто часто, а багато хто так любить перебування в солярії, що це стає залежністю.

Якщо власна краса стала вам нав’язливою ідей і це вас пригнічує, якщо до фахівців рекомендують звернутися родичі, то ми завжди чекаємо на вас у нашій клініці. Реабілітаційні програми допоможуть прибрати психологічні комплекси, розібратися в собі та залишитися задоволеними своєю зовнішністю.

Залежностей різноманітних досить багато, з кожним роком з’являється все більше людей, які від них страждають. Однак, сучасні методи лікування допомагають залишити їх у минулому та благополучно жити далі. Всім хто хоче подолати згубну залежність ми рекомендуємо нові процедури та методи фізіологічної та психологічної корекції. У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, які допомогли вже не сотні пацієнтів.

Приходьте в нашу клініку і назавжди позбавляйтеся нав’язливих залежностей!

 

×