Зацікавленість в азартних іграх дуже швидко може стати залежністю, близькою до наркотичної. Таку залежність називають гемблінгом, лудоманією та власне грамоманією. Хоча багато людей навіть не розцінюють ігрову залежність як хворобу, це велика помилка, адже лікується вона навіть складніше, ніж алкоголізм і наркоманія, а наслідки її настільки ж важкі.

Анонімне кодування від ігроманії в Києві

Основою для ігрової залежності є психологічні проблеми. Практично всіх хворих об’єднують почуття самотності та глибокої незадоволеності життям. Тому вони прагнуть втекти від реальності.

Методи кодування від ігрової залежності.

Техніка кодування – поширений психотерапевтичний прийом, який використовують у разі різних видів залежностей, зокрема й за ігроманії. Процедура кодування від ігроманії триває приблизно 1 -1,5 години. Цей прийом ще називають забороною або психологічною блокадою. Клініка АТОС має багаторічний досвід використання методу кодування лікування ігрової залежності.

Важливим є те, що ми маємо можливість використовувати комплексний підхід за участю різних фахівціві, в кінцевому підсумку, добиваємося отримання стабільного позитивного результату.

Кодування від ігроманії

Любов і підтримка близьких під час процесу кодування

Ще раз підкреслимо, що хвороба має психологічне підґрунтя, тому величезне значення має участь у лікуванні друзів, рідних і близьких ігромана. Для них у клініці АТОС проводяться спеціальні зустрічі, де фахівці пояснюють, як правильно вибудовувати стосунки з хворим для його одужання.

Кодування від ігроманії
×