Спайсова залежність є важким захворюванням, яке вражає як фізичне тіло людини, а й його психіку. Внаслідок регулярного вживання наркотичних речовин відбувається швидке звикання організму. Будь-яка спроба самостійної відмовитися від прийому цієї речовини обертається наркомана дуже важким станом і ламкою. Щоб полегшити біль, йому простіше знову вжити спайс, ніж адекватно оцінити ситуацію та звернутися за професійною допомогою до фахівців.

Що таке спайс?

Спайс – порівняно новий хімічний вид наркотику, який дуже швидко став популярним серед молоді. Найстрашніше в тому, що він викликає звикання вже після першого вживання. Позбутися такої залежності самостійно людині дуже важко. Для цього потрібна тривала реабілітація у нашій спеціалізованій клініці «АТОС» у Києві.

До складу цієї психотропної речовини входять висушені рослини, що мають психотропну дію, а також синтетичні каннабіоїди. Ефект від вживання такого препарату в 5 разів сильніший від інших наркотичних речовин. Він впливає весь організм загалом, швидко руйнує головний мозок.

Основні ознаки залежності від спайсу

Визначити, що людина вживає спайс можна навіть без особливих зусиль. Досить уважно подивитися на його поведінку та зовнішність.

До найпоширеніших ознак належать:

 • Людина часто підвищується температура тіла.
 • Найчастіше піднімається, чи навпаки – знижується артеріальний тиск.
 • Порушення сну.
 • Різка втрата ваги.
 • Погіршення апетиту.
 • Почервоніння очних білків.
 • Порушується координація рухів.
 • Шкіра набуває жовтого відтінку.
 • Людина робить дуже дивні вчинки, часом дуже неадекватні.
 • Сильне сприйняття до гучних звуків та яскравого світла.
 • Знижується розумова діяльність.
 • Часті стреси, психози, галюцинації.

Симптоми можуть дещо відрізнятися, оскільки виробники часто змінюють склад цієї психотропної речовини. Оскільки організм залежного дуже швидко звикає до нього, багато людей часто збільшують дозування або зовсім переходять на інші, сильніші наркотики. Саме тому, при перших симптомах необхідно якнайшвидше звернутися за допомогою до нашої клініки «Атос» та розпочати реабілітаційний курс. В іншому випадку, регулярне вживання спайсу призведе до найважчих наслідків та смерті.

Чи можна позбутися спайсової залежності в домашніх умовах самостійно?

Довготривале вживання наркотичних препаратів призводить до того, що залежна людина просто перестає адекватно оцінювати стан речей і не може приймати правильні рішення. Він може наводити величезну кількість доказів, чому йому не потрібно звертатися за допомогою до фахівців і стверджувати, що будь-коли він зможе самостійно відмовитися від вживання психотропних речовин. Близькі люди повинні усвідомлювати всю ситуацію та швидко приймати правильні рішення. Почати лікування в цьому випадку слід якомога раніше, оскільки цей синтетичний наркотичний препарат може забрати життя вашої близької людини. Як би не запевняли деякі люди, що вдома можна самостійно позбавитися вживання наркотиків, це не так. Будь-яка наркотична речовина викликає сильне звикання, яке не дає проводити реальний аналіз ситуації. Жодні народні засоби не зможуть впоратися зі спайсом, це під силу лише ефективним лікарським препаратам, правильно підібраним сучасним методикам та знанням професійних наркологів.

Куди звернутися за допомогою у Києві?

Якщо Ви побачили у своєї близької людини будь-які вищеописані прояви, слід негайно звернутися за допомогою. Потрібно бути готовими до того, що залежний категорично заперечуватиме той факт, що він вживає наркотики. У нашій клініці «АТОС» Ви можете викликати нарколога додому анонімно, який огляне пацієнта вдома та зробить усі необхідні аналізи.

Що ви отримаєте у «АТОС»?

Звертаючись до нас, Ви отримуєте:

 • найвищий сервіс обслуговування;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • ми використовуємо лише найсучасніші методики та лікарські препарати для лікування спайсової залежності;
 • ми не даємо своїм клієнтам хибних обіцянок. Всю інформацію Ви отримуєте одразу ще під час обстеження;
 • всі наші пацієнти проходять обстеження та лікування наркоманії у стаціонарі анонімно;
 • реабілітація у стаціонарі проводиться під цілодобовим наглядом наших співробітників;
 • у клініці «АТОС» працюють висококваліфіковані наркологи, психологи та психіатри з великим досвідом у цій сфері.

Як викликати нарколога додому?

Викликати спеціаліста для огляду залежного можна двома способами:

по телефону;
прямо на сайті «АТОС» у будь-який зручний час.

Для того щоб поява лікаря не викликала неадекватну реакцію хворого, нарколог з медичною бригадою приїжджають у звичайному одязі та на звичайному авто. Це не лише не відлякує хворого, а й не привертає увагу сусідів.

Своєчасне звернення до нашої клініки «АТОС» у Києві допоможе вашій близькій людині пройти повний курс реабілітації та назавжди відмовитися від вживання психотропних препаратів.

×