Виведення із запою вдома і в клініці

Виведення із запою вдома і в клініці
 

Виведення із запою вдома

Виведення із запою вдомаВартість лікування в стаціонарі (цілодобовий медичний супровід, психологи, повноцінне харчування):

Виведення із запою вдомаЕКОНОМ-відділення

 •  3 – 4 місна палата –  3000 грн/добу,

 • Одномісна палата –  4000 грн/добу.

Виведення із запою вдомаКомфорт-відділення

(!) При госпіталізації у нічний час вартість першої доби становить 5000 грн., 5500 грн. та 6500 грн. залежно від комфортності палати.

– – –

ВАЖЛИВО ПАМ’ЯТАТИ: детоксикація в стаціонарі завжди ефективніше, ніж вдома, т.к. у стаціонарі можна оптимально коригувати терапію, що проводиться.

Виведення із запою вдома і в клініці

– – –

Див. також докладніше”Лікування алкоголізму”

Виведення із запою вдома і в клініці

Скільки триває алкогольний запій?

Тривалість стану визначається масою факторів, включаючи наявність особистих та виробничих проблем, оточення, атмосферу в сім’ї і т. д. Ті, хто почав зловживати міцними напоями нещодавно, можуть вийти із запою через три-п’ять днів, алкоголіки можуть перебувати в ньому тижнями. У подібній ситуації не варто сподіватися на самостійний вихід із запою. Переривання запоїв удома краще відразу перекласти на плечі фахівців, які зможуть провести грамотно реабілітацію, визначивши комплекс необхідних заходів та місце, де їх оптимально проводити.

– – –

Якщо запій триває більше тижня, переривання запою слід робити в умовах стаціонару.

– – –

Обов’язкові умови для виїзду лікаря додому : згода пацієнта та присутність родичів (близьких людей пацієнта) для спостереження та побутової допомоги пацієнту протягом доби.

– – –

Стадії алкогольного запою

Умовно їх можна поділити на три:

 1. Початкова. Характерна перших кількох днів. Часткове (поки що) отруєння етанолом призводить до того, що людина усвідомлює, скільки випила і з якої причини, проте спостерігаються сплутаність свідомості, дезорієнтація та порушення координації. Виведення із запою вдома в початковій стадії найбільш простий, необхідно лише очистити організм від токсинів.
 2. Середня. Тривалість алкоголю п’ять-шість днів. Наголошується на нестабільності психіки, обмеження доступу до алкоголю викликає у хворого агресію. Спостерігаються безсоння або сонливість, головний біль, тремор, стан тривоги.
 3. Тяжка. Якщо тривалість запою перевищує тиждень, чекати, що він перерветься сам по собі просто небезпечно. Виведення із запою вдома без медичної допомоги практично неможливе. Спостерігається сильне отруєння організму, дезорієнтація; загострюються існуючі хронічні захворювання, порушення психіки. Тому виклик нарколога додому для обриву запою буде найвірнішим рішенням у цій ситуації.

Симптоми дипсоманії

Виведення із запою вдома необхідне, якщо спостерігається наступна симптоматика:

 • Постійне бажання випити незалежно від ступеня сп’яніння;
 • Контроль над кількістю спиртного, що приймається, повністю втрачено, «дозування» постійно збільшується;
 • Виявляються дратівливість та агресія;
 • Є провали в пам’яті;
 • Тяжкі похмільні синдроми, що знімаються лише повторним прийомом алкоголю;
 • Особистісні зміни (психози, порушення сну, людина не усвідомлює наслідки своїх вчинків тощо);
 • Загострюються захворювання травної та серцево-судинної систем.

Наслідки алкогольного запою

Запої завдають значної шкоди нервовій системі та роботі всіх внутрішніх органів. Людина при цьому відчуває непереборне бажання випити і за відсутності спиртного може приймати будь-які рідини, що містять спирт, що значно підвищує ризики важких отруєнь.

Наслідки можуть бути різними, але всі вони шкодять організму:

 • Високі ризики цирозу;
 • Порушення роботи нирок;
 • інфаркт;
 • Інсульт;
 • Психічні захворювання;
 • Інші проблеми, аж до смерті.

Як вийти із запою в домашніх умовах?

Часто, не усвідомлюючи глибини існуючої проблеми, близькі хворого намагаються вирішити її в домашніх умовах, використовуючи народні засоби чи доступні медикаментозні препарати заспокоєння психіки і виведення токсинів.

Для лікування запою, як правило, використовують способи:

 1. Рясне питво (мінеральні води, трав’яні настоянки тощо);
 2. Комплекси вітамінів, у тому числі В1, В2, В6;
 3. Кисломолочні продукти для нормалізації роботи ШКТ;
 4. Заспокійливі препарати (медикаментозні та на натуральній основі).

Навіть якщо вдається вийти із запою самостійно, це швидше виняток із правил, і надалі ці заходи до позитивного результату не призведуть. Потрібно пам’ятати, що самостійне лікування алкоголізму – це завжди ризики різних ускладнень і навіть смерті. Не варто брати на себе відповідальність, найкраще довіритись лікарям. Тим більше, що клініка АТОС здійснює обрив запою вдома, за умови, що тривалість запою не перевищує 5 — 7 днів, ціна на цьому цілком доступна.

Виведення із запою вдома в Києві

Достатньо звернутися до клініки АТОС, щоб до вас додому оперативно та анонімно, прибув досвідчений лікар-нарколог. Спочатку виконується попередня діагностика, оцінюється стан пацієнта, після чого приймається рішення, чи можливе лікування запою вдома або необхідне лікування в умовах стаціонару, амбулаторії.

Проведені процедури наркологом для обриву запою вдома:

 • Детоксикація (очищення організму від алкоголю);
 • Усунення похмільного синдрому;
 • Виведення із запою;
 • Усунення наслідків прийому алкоголю;
 • Стабілізація психіки та інші заходи.

Проводячи обрив запою, наркологи індивідуально призначають медикаментозні препарати, якщо необхідний їх самостійний прийом, інформують про дозування, час і схему прийому, надають вичерпні консультації. Якщо стан хворого викликає побоювання, буде призначено повторну зустріч із наркологом для коригування подальшого лікування.

Якщо виконується обрив запою, то як правило, вже через 40 хвилин лікар знаходиться біля пацієнта. По області, залежно від відстані, час приїзду становить близько години. Процедура обриву запою за часом становить 1, 5 – 2 години і включає медичні заходи та інструктування родичів про правила спостереження за пацієнтом, а також прийом таблетованих медикаментів, які можуть бути додатково видані лікарем для подальшої терапії в домашніх умовах.

Переривання запою вдома не повинно обмежуватись медичною допомогою, з боку близьких необхідна моральна підтримка, щоб мінімізувати ризики повторних зривів.

Виведення із запою вдома з клінікою АТОС — найкраще рішення

Детоксикація вдома є доступною, зручною, ефективною та анонімною послугою клініки АТОС, що дозволяє хворому повернутися до нормального життя.

Крім того, ми пропонуємо:

 1. Обслуговування відповідно до європейських стандартів;
 2. Послуги виключно досвідченого та доброзичливого персоналу;
 3. Продуманий та комплексний підхід до лікування;
 4. Доступні ціни на виведення із запою;
 5. Індивідуальний підхід із використанням передових методик;
 6. Повна конфіденційність;
 7. Виведення із запою з виїздом додому.

Скільки коштує виведення із запою вдома в Києві?

У цьому шкідливому стані організм хворого піддається впливу токсичних речовин, у ньому відбуваються негативні зміни, загострюються хронічні захворювання. Відповідь на запитання «скільки коштує вийти із запою» залежить, зокрема, від ступеня шкоди, завданої організму, а також від наступних факторів:

 • ступеня сп’яніння;
 • необхідності проведення повторних процедур;
 • тривалості перебування у такому стані.

На цій сторінці вже вказано наші розцінки.

Більш детальну інформацію можна отримати при зверненні до клініки, але ви можете бути впевнені, що швидкий та професійний висновок із запою недорого – реальність!

Телефон для термінового виклику  (цілодобово)  :
(044) 390-08-78 ;    (050) 380-77-34;   (093) 170-34-59; (067) 149-77-99

×