Деякі люди ставлять під сумнів шкоду марихуани. Насправді ж канабіноїдна залежність призводить до розвитку серйозних захворювань, прогресування наркоманії та повної деградації особистості.

Особливості канабіноїдної залежності

Наркозалежні вживають канабіс у вигляді тютюнової суміші або кондитерської продукції. У результаті виникає короткочасна ейфорія, відчуття радості, спокою, настає смішливість. По закінченню дії настає зворотний ефект дії марихуани на людину: пригнічений настрій, апатія і сонливість. Згодом формується фізична залежність, що супроводжується симптомами абстиненції. До настання важкої абстиненції необхідно вдатися до лікування залежності від марихуани.

Симптоми вживання марихуани

Людина, яка пристрастилася до канабісу, схильна до фізичних і поведінкових змін. До симптомів вживання марихуани відносять:

Загальмованість і смішливість у момент сп’яніння;
Надзвичайно високий апетит;
Пригнічення настрою, апатія в моменти тверезості;
Скритність, бажання відгородитися від звичайного оточення і спілкування загалом;
Прагнення до швидкого заробітку;
Почервоніння очей;
Різке зниження ваги;
Порушення сну і концентрації уваги.

При виявленні симптомів залежності від марихуани необхідно звернутися за якісною наркологічною допомогою. Своєчасне лікування наркоманії та залежності від марихуани допоможе запобігти її важким наслідкам.

Шкода марихуани

У лавах наркозалежних існує думка, що коноплі не викликають серйозної залежності. Насправді ж ця речовина сприяє руйнуванню всіх аспектів життя людини: біологічного, психологічного, соціального і духовного. Вживання марихуани призводить до таких наслідків:

Канабіс – це “легкий старт” у світ важких наркотиків. Згодом підвищується резистентність до наркотику, доводиться вживати більші дози речовини для досягнення ефекту. Згодом людина переходить на наркотики інших груп – галюциногени, стимулятори, опіати тощо;
Руйнування головного мозку. Тривале куріння травички сприяє появі психічних захворювань, таких як шизофренія;
Вчинення правопорушень з метою швидкого видобутку грошей. Людина йде на крадіжки, шахрайство, проституцію і навіть вбивство;
У момент наркотичного сп’яніння можливі галюцинації, що призводять до сумних наслідків. Відомі випадки скоєння вбивств і самогубств, викликаних галюцинаціями;
Токсичне ураження печінки, нирок, серцево-судинної системи. Знижується імунітет, наркоман піддається частим інфекційним захворюванням.

Ломка від вживання марихуани супроводжується важкими симптомами: тремором, нудотою, блювотою, порушеннями дихання і серцебиття, судомами тощо. Лікування наслідків марихуанової залежності вимагає участі досвідченого нарколога, а також утримання в реабілітаційному центрі.

Лікування наслідків вживання марихуани в Києві

Клініка АТОС здійснює лікування залежності від марихуани в Києві. Наша клініка завоювала довіру колишніх резидентів завдяки:

Гарантії анонімності;
Високій кваліфікації медичного персоналу;
Застосуванню інноваційних технологій;
Використанню сертифікованих медикаментів і сучасних психотерапевтичних програм;
Багатому досвіду лікування залежностей;
Комплексній боротьбі з наркоманією.

Зв’яжіться з фахівцями клініки АТОС, щоб записатися на прийом або дізнатися більше про умови лікування.

×