Науковий керівник Клініки АТОС, професор Юрій Пакін.

Залежність є важливою проблемою двадцять першого століття. Тисячі скалічених життів — наркомани, ігромани, алкозалежні, і родичі цих людей, виявляють гнітючу картину. На жаль, далеко не всі залежні люди усвідомлюють свою проблему та бажають лікуватися. У такому разі вкрай необхідними виявляються мотиваційні програми для страждаючих, незалежно від виду та ступеня звички, ми допомагає раз і назавжди позбавитися таких шкідливих залежностей як ігроманія, наркоманія та алкоголізм.

Профессор Юрий Пакин

Державні гарантії лікування алкоголізму та наркоманії

Доля багатьох алкоголіків та наркоманів досить складна, іноді, щоб купити омріяне спиртне або наркотики такі люди пускаються на крадіжки та інші дрібні злочини. Як правило, алкоголіки та наркомани ведуть антисоціальний спосіб життя, який важким тягарем лягає не тільки на них, але на близьких, друзів та родичів.

З огляду на складні соціальні результати цих хвороб держава дає деякі гарантії на лікування злісних алкоголіків та наркоманів. Так рішення про примусове лікування цих залежностей може бути прийнято в судовому порядку, у такому разі хворий може бути направлений до клініки навіть без його згоди. Для цього до органів прокуратури мають звернутися родичі та зробити заяву на:

  • антисоціальний спосіб життя;
  • злочинна і халатна поведінка хворого, що загрожує життю оточуючих.

Комусь такі заходи можуть здатися занадто жорсткими, але вони дають можливість людям, які страждають від алкоголізму та наркоманії поправити своє здоров’я в умовах стаціонару, де абсолютно виключено будь-який прийом алкогольних напоїв чи наркотиків.

Якщо ви все-таки вирішили спробувати переконати пацієнта у необхідності лікування, то досвідчені фахівці клініки АТОС допоможуть знайти оптимальний шлях досягнення цієї мети. Приходьте – гарантовано допоможемо вирішити цю проблему.

Запис на консультацію з цілодобових телефонних ліній (044) 430-7759, (050) 380-7734

Якщо алкоголік не хоче лікуватися

Якщо алкоголізм вашого друга або родича носить побутовий характер і не загрожує іншим людям, важливо підштовхнути алкоголіка прийняти самостійне рішення про лікування. Як підкреслює професор Юрій Пакін керівник Клініки АТОС, більшість алкоголіків як чоловіків, так і жінок не усвідомлюють своєї проблеми і не бажають лікуватися. Для того, щоб прийняти рішення про направлення до клініки, їм потрібно допомогти. Саме тому таку місію можуть взяти родичі чи друзі хворого.

Так як пияцтво проблема соціальна, то дуже часто складності та проблеми виникають у родичів хворого. Якщо ваше життя пішло під укіс через алкоголізм близької людини, то приходьте до нашої клініки. Тут ви можете познайомитися з людьми, які ефективно вирішують такі ж проблеми, дізнатися більше про хворобу та методи її лікування.

Приходити до нас спочатку можна і без хворого, якщо той відмовляється приймати кваліфіковану допомогу. Як показує практика клініки, дуже часто дізнавшись про те, що родичі відвідують мотиваційні програми, хворі переймаються довірою та вирішують самостійно звернутися за допомогою до медичного закладу.

Пам’ятайте, що алкоголізм це хвороба і соціальна проблема і шляхи виходу слід шукати спільно, не бійтеся звертатися за допомогою, адже в наші дні існують методи ефективного лікування алкоголізму.

Звертайтеся до нашої клініки і ми допоможемо вам повернутися до здорового та повноцінного життя.

×