Серед передових методик лікування ігроманії виділяють використання в психологічних тренінгах апаратури БОС (Біологічного Зворотного Зв’язку). Наша клініка успішно використовує “Nexus-10”, комп’ютеризований апаратний комплекс, виробництва Нідерланди.

БОС – дієвий нефармакологічний метод різних захворювань. Його суть зводиться до того, що пацієнт за допомогою лікаря вчиться фізіологічного контролю, збереження внутрішньої стабільності. З цією технікою пацієнту доступна інформація про його власні фізіологічні процеси в організмі, яку в звичайних умовах він не сприймає. Апарат легко (якщо роботу проводить професіонал) демонструє пацієнтові його стан, його страхи. При цьому лікар використовує різні сигнали-стимули: тактильні, візуальні, аудіальні та інші.
Кодирование от игромании с БОС-аппаратурой "NEXUS-10" (Нидерланды)

Під час роботи з пацієнтами із застосуванням БОС відзначалися позитивні зміни в стані пацієнтів загалом: з’являлася впевненість у собі, відчуття контролю, зменшувалося відчуття страху.

Незважаючи на всі переваги біологічного зворотного зв’язку, метод ефективний тільки за умови мотивованості пацієнта.

Вартість кодування з використанням сучасного обладнання БОС – 7500 грн.

Підкреслимо, що стійкого позитивного результату можна досягти виключно комплексним лікуванням, і ця методика – лише одна його складова. лишь одна его составляющая. Саме комплексне лікування в нашій клініці – запорука успішного подолання ігрової залежності. 

Кодування від ігроманії з БОС-апаратурою «NEXUS-10» (Нідерланди)

×