Зацікавленість в азартних іграх дуже швидко може стати залежністю, близькою до наркотичної. Потрібно усвідомити стразу: ігроманія – не шкідлива звичка, це серйозне захворювання. Залежність від ігор Міжнародної класифікації хвороб визначено як патологічний потяг, що проявляється в регулярних повторних участі в азартних іграх, що стає в житті хворого головною метою та негативно впливає на всі цінності, від сімейних до соціальних та матеріальних.

Тривалість та вартість лікування ігроманії

З урахуванням особистості пацієнта та серйозності його залежності, лікування від ігроманії може тривати від трьох до десяти сеансів групової чи індивідуальної психологічної корекції.

Поширеною практикою є лікування ігроманії гіпнозом, тому нашими лікарями додатково можуть призначатися сеанси гіпнотерапії. Однак цей метод потрібно сприймати лише як один із інструментів комплексного лікування. Ефективність цього методу значно посилюється при використанні апаратури Біологічного Зворотнього Зв’язку “Nexus-10” (Нідерланди), яку має наша клініка.
Лікування ігроманії гіпнозом

Вартість одного сеансу гіпнотерапії:

    • «Стандарт» – від 1500 грн;
    • З БОС-апаратурою – 2000 грн.
Основна мета лікування ігроманії – відновлення втрачених цінностей та раціональної оцінки своїх обов’язків та вчинків, бажання набути здорового способу життя, у гармонії з собою та оточуючими. Родичам та близьким хворого необхідно максимально відповідально поставитися до існуючої проблеми. Незважаючи на те, що вона здається легко вирішуваною, ігрова залежність (включаючи азартні ігри on-line), за впливом на психіку подібна до наркозалежності і може вимагати тривалого і серйозного лікування. Підтвердженням цього є світова практика. У Китаї, наприклад, хворих на ігрову залежність направляють для реабілітації у воєнізовані спеціальні табори. Саме тому так важливо не допустити, щоб процес став хронічним. Потрібно прагнути вирішити проблему ранніх етапах її виникнення, інакше збільшується ризик важких наслідків. Практика нашої клініки показує, що в найбільш складних випадках максимальний лікувальний ефект забезпечується стаціонарним лікуванням, яке включає програми реабілітації, спортивно-оздоровчі заходи та психологічні тренінги. За правильного підходу проблему обов’язково вдасться перемогти.
×