Не варто плутати поганий настрій, що супроводжується плаксивістю та роздратуванням, з депресією. Сумного стану можна позбутися за допомогою позитивних емоцій. З депресією все набагато складніше, оскільки це серйозний психічний розлад, що вимагає грамотного лікування.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я депресія є психічним захворюванням у світі, що найчастіше зустрічається. Хронічне поганий настрій, який залежить від зовнішніх обставин; апатія; підвищена стомлюваність; суїцидальні думки; неконтрольовані напади тривожності – це лише невеликий перелік можливих симптомів.

Лікування депресії у Києві

Медичний центр АТОС реалізує комплексний підхід у лікуванні депресії з використанням інноваційних методик та власних наукових розробок.

Стаціонарне лікування депресії у Києві: ефективні методики

На розвиток депресії впливає безліч факторів:

 • хвороби психосоматичного характеру;
 • генетична схильність;
 • фобії;
 • проблеми у особистому житті;
 • сильні емоційні потрясіння, стресові ситуації;
 • побічні ефекти від прийому медикаментів.

Кожен випадок перебігу захворювання індивідуальний та проявляється різними симптомами. Тому найправильніше проводити лікування депресії в стаціонарі під наглядом кваліфікованих фахівців: психіатрів, неврологів, психологів. У приватній клініці лікування депресії випереджає повна клінічна діагностика стану здоров’я пацієнта. За її результатами формується програма реабілітації та підбираються потрібні медикаменти. На вибір тактики лікування депресії впливає походження та тип захворювання.

Лікування депресії у Києві

Вилікувати депресію на стадії можна на сеансах психосоціальної терапії. Для позбавлення від помірної та тяжкої депресії призначають антидепресанти. Правильну дозу медикаментів зможе підібрати лише досвідчений лікар.

Метод БОС-терапії, що застосовується в центрі АТОС у Києві, є одним із найрезультативніших напрямків у лікуванні депресії в Україні та світі.

Ефективне лікування депресії проводиться у кілька етапів:

 1. Ознайомча консультація, де лікарем проводиться збір анамнезу, визначається стадія перебігу захворювання та причини, що його викликали, обговорюються необхідні методи лікування.
 2. Діагностика хвильової активності мозку з використанням технологій біологічного зворотного зв’язку (БОС). Таке дослідження дає можливість оцінити актуальний емоційний стан пацієнта, рівень його тривожності, депресивності та психологічної стійкості.
 3. Психологічне обстеження, де вивчаються особливості особистісного розвитку пацієнта, його психоемоційної галузі; визначаються основні чинники, що вплинули розвиток психічного розлади.
 4. Курс лікувально-відновних процедур, представлений медикаментозною терапією, техніками релаксації, гіпнотерапією, різними психотерапевтичними прийомами.
 5. Допомога у психологічній реабілітації, що включає тренінги психокорекції та сеанси особистісного самопізнання.
 6. Оздоровчі процедури зміцнення вегетативної нервової системи.

Для надання допомоги у лікуванні психічних розладів та залежностей використовується інноваційне європейське обладнання.

Спроби впоратися з депресією самостійно часто ведуть до погіршення стану та виникнення залежності від психотропних медикаментів. Ще одна вагома причина не займатися самодіяльністю, а проводити лікування депресії у стаціонарі у Києві. Тривалість лікування залежить від стадії захворювання та вираженості симптомів.

Лікування депресії у Києві

Клініка АТОС – можливість вилікувати депресію

Депресію потрібно лікувати. Без своєчасно наданої допомоги у її усуненні психічний розлад може спровокувати розвиток інших соматичних захворювань і навіть призвести до суїциду.

При виявленні симптомів психічного розладу у близької людини слід негайно звернутися до спеціалізованої установи. Грамотну допомогу при депресії надають фахівці клініки АТОС.

Лікування депресії у Києві

Отримати інформацію про методи та ціни лікування можна, зателефонувавши за телефонами гарячої лінії:

 • (044) 430-77-59;
 • (050) 380-77-34;
 • (067) 149-77-99;
 • (093) 170-34-59.
×