Клінника АТОС запрошує пройти лікування алкогольної та наркотичної залежності, медикаментозної залежності.

Відділення детоксикації

Відділення детоксикації проводить виведення токсичних речовин із організму при:

  • похмільний синдром;
  • запоях;
  • алкогольної інтоксикації;
  • інших станах отруєння організму.

Усунення баластових речовин проводиться медикаментозним шляхом. Ми використовуємо:

  1. внутрішньом’язове та внутрішньовенне введення препаратів;
  2. крапельниці;
  3. “очищення крові” – плазмоферез.

Базова вартість перебування у стаціонарі:

Відділення детоксикації ЕКОНОМ-відділення

  • Загальна палата (3 – 4 особи) – 3000 грн./добу,
  • Одномісна палата – 4000 грн./добу.

Відділення детоксикації КОМФОРТ-відділення

Госпіталізація у вечірній та нічний час (з 18-00 до 9-00) здійснюється лише у КОМФОРТ-відділення. Вартість в першу добу – 5000, 5500 та 6500 грн. залежно від комфортності палати.

У вартість включено медикаментозне забезпечення, 3-разове повноцінне харчування, цілодобовий контроль медичного персоналу, психологічна підтримка.

Клініка детоксикації у Києві

Детоксикація при передозуванні

Відділення детоксикації клініки АТОС має у своєму розпорядженні всі необхідні засоби. Фахівці центру мають всі необхідні знання та кваліфікацію для проведення ефективного виведення отруйних речовин з організму.

До початку медичного втручання пацієнти проходять клінічні та лабораторні дослідження. У тому числі УЗ-діагностику внутрішніх органів, кардіограму, ЕЕГ. Проводиться консультування спеціалістів клініки. Протягом періоду детоксикації працівники контролюють стан хворого. А також надають всебічну психологічну підтримку.

Специфіка детоксикації у клініці АТОС

Очищення організму під час інтоксикації різними речовинами вимагає використання своєрідної схеми лікування.

При отруєнні наркотичними речовинами детоксикація проводиться у стаціонарі. Клініка приймає пацієнтів із симптомами отруєння наркотиками у денний час. Відділення має комфортні палати на 1/2/3 пацієнтів. А також палатами категорії «ВІП» облаштованими для проведення необхідних процедур тривалого перебування з можливістю організації індивідуального поста спостереження.

При інтоксикації алкоголем і для виведення із запійних станів, можливе проведення необхідних процедур в умовах стаціонарного перебування у клініці та з виїздом нарколога додому 24/7 . Виїзд для детоксикації можливий при тривалості запою не більше 7 днів .

Якщо запійний стан перевищує 1 тиждень, фахівці клініки рекомендують проводити висновок у кініці, де забезпечується цілодобове медичне спостереження. Така рекомендація обумовлена ​​можливим виявом ускладнень.

Клініка АТОС рекомендує не обмежуватись лише детоксикацією при залежності. Оскільки очищення організму перестав бути її лікуванням. Телефонуйте прямо зараз і почніть нове вільне життя.

×