Отделение оздоровительной терапии в клинике Атос
Комплексная диагностика состояния организма

Медичний центр пропонує пацієнтам профілактику та лікування за такими напрямками:

 1. Відновлення після надмірної втоми, стресів. Повернути здоровий сон, позбавитися наслідків алкогольної інтоксикації, наслідків хвороб пов’язаних з порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту, набратися сил після тяжко перенесених вірусних інфекцій;
 2. Лікування хвороб психосоматичного характеру;
 3. Позбутися залежностей: харчової, нікотинової, алкогольної, метеозалежності, а також різних фобій, синдрому хронічної втоми.

Клініка АТОС має в своєму розпорядженні велику науково-дослідну базу, а також команду професіоналів і запрошених фахівців. Серед яких:

 • невропатолог та психотерапевт;
 • уролог та сексолог;
 • мануальний терапевт та дієтолог;
 • кардіолог

Лабораторно-дослідна база клініки АТОС

 • кардіограма;
 • біохімія;
 • перевірка показників ВНР;
 • аналізується емоційна сфера та активність кори головного мозку;
 • УЗД органів черевної порожнини, сечостатевої системи.

Протягом багатьох років роботи нами використано багато способів лікування. Серед ефективних методик, що використовуються для оздоровлення пацієнтів мануальна терапія, плазмаферез, ультрафіолетове та лазерне опромінення крові (УФОК та ВЛОК). Крім того, ми активно застосовуємо ентеросорбцію, гемосорбцію для покращення стану хворого.

Щоб покращити психоемоційний стан людини, застосовується психотерапевтичні тренінги, рефлексотерапія, масажі, ванни. Крім традиційних методів лікування, добре зарекомендували себе альтернативні методики. Такі, як фітотерапія, корекція та відновлення біополя. Оксигенотерапія спрямована на насичення організму киснем. А також фізичне навантаження та інші ефективні методики.

Унікальні оздоровчі методики у Києві

Ми маємо унікальне сучасне обладнання, що допомагає домагатися високої ефективності лікування. БОС (апаратура біологічного зворотного зв’язку) аналізує енцефалографію, що дозволяє оцінити ефективність лікувальних процедур. Грунтуючись на результатах можна визначити найбільш підходящі тренінги для управління станом людини, яка страждає на перевтому.

При частих стресах тиск і пульс стають нестабільними. За допомогою апаратури БОС, ми впливаємо на ці показники за допомогою релаксації та психологічних вправ. Ви самостійно можете бачити на екрані результати, що допомагають спрямувати зусилля в потрібному напрямку. Цей метод належить до передових засобів відновлення функцій без використання медикаментів.

Кедрова бочка

Кедровая бочка для оздоровления

Східні оздоровчі системи

Кисневотерапія

Відділення оздоровчої терапії

Мануальна терапія

Мануальная терапия в клинике Атос

×