Активна

Терапія

Особливих

Станів

С 1999 г.
Успішно лікуємо залежності:
АЛКО-, НАРКО-, ІГРО...
і психологічні дисфункції:

ДЕПРЕСІЇ, СТРЕСИ, ФОБІЇ...

Наші кваліфіковані фахівці

Пакин 3а3а3a3а1 500х500
Пакін Юрій Вікторович

професор, доктор медичних наук,
науковий керівник

Болтивец 1а3а1 500
Болтівець Сергій Іванович

професор, доктор психологічних наук,
куратор психологічних программ

1а 500х500 8мар 1а
Поглод Андрій Васильович

нарколог, психіатр, психотерапевт, анестезіолог-реаніматолог, головний лікар

Наші відділення

Відділення
детоксикації

Отделение детоксикации в клинике Атос
Відділення
психологічної
реабілітації
Отделение психологической реабилитации в клинике Атос
Відділення
оздоровчої
терапії
Отделение оздоровительной терапии в клинике Атос

Відгуки наших пацієнтів

Успішно проходила лікування у цій клініці з приводу алкоголю. Результат просто супер! Вже 3 роки не п'ю! Можу з упевненістю сказати - клініка "Атос" найкраща клініка у Києві!
Валя
«АТОС» - найкраща клініка такого профілю у Києві. Ми зверталися багато разів до «АТОС», тому що у нас будівельна організація і у нас бувають робочі, що випивають. Раніше зверталися до інших центрів, але тепер лише до «АТОС». Лікують сумлінно, результативно. Дуже чемне звернення. Всім рекомендуємо лише «АТОС».» -
Володимир
Лікувався у цій клініці. Все дуже непогано. Лікарі грамотні, персонал уважний, умови пристойні. Результат лікування – тверезість третій рік та зовсім інше життя. Дякую їм. Клініку АТОС сміливо рекомендую.
Сергій

Клініка АТОС

АТОС – це клініка лікування від наркоманії, алкоголізму, інших залежностей та різного роду психологічних дисфункцій.

Наша київська клініка — ліцензована медустанова із більш ніж 20-річною практикою. Тут працюють висококваліфіковані фахівці та використовуються найсучасніші інноваційні наукові методики, що дозволяє досягти найкращих результатів одужання.

Наша місія

Основною місією співробітників нашого центру наркології та алкоголізму є Головнавідхід від у

усталених стереотипів з приводу того, що важкі залежності не лікуються. Наша мета – вивести пацієнтів на шлях одужання та допомогти їм пройти його максимально безболісно, відкрити для них щасливе, здорове життя без шкідливих звичок. Для цього використовуються найсучасніші інноваційні технології, що зарекомендували себе у всьому світі, а також ультрасучасна імпортна апаратура.

Наші співробітники пройшли спеціальне навчання і мають сертифікати міжнародного зразка від закордонних виробників апаратури, яку має наша клініка.
Завдяки постійному вдосконаленню технічної бази нашої клініки лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії та інших згубних станів, ми з упевненістю позиціонуємо свої послуги як одні з найдієвіших на території не лише Києва, а й усієї України.
Співпраця з клінікою АТОС – шлях до інноваційного вирішення проблем залежностей та психологічних дисфункцій.

Звертаючись за допомогою до АТОС, ви отримаєте:

  • Головна

    Використання сучасної техніки та методик. Відділення практичної наркології, лікування алкогольної та інших залежностей обладнано за останнім словом техніки, дозволяючи гарантувати планомірне одужання пацієнтів. Наші відділення: детоксикації, психологічна реабілітація, оздоровча терапія дозволяють здійснювати повний комплекс необхідних послуг.

  • Професіоналізм та відповідальний підхід. Ми активно покращуємо якість обслуговування, орієнтуючись на європейські стандарти. Ми поважаємо кожного клієнта, зберігаємо його анонімність. Співробітники АТОС щорічно проходять додаткові курси підвищення кваліфікації.

  • Чесність. Репутація – важливий момент для кожної клініки лікування алкоголізму, наркоманії та інших серйозних захворювань. Ми вшановуємо закони нашої держави, вітаємо сумлінну конкуренцію.

     

    Якщо ви зіткнулися з такою недугою, як ігроманія, наркоманія, алкоголізм, іншими залежностями або психологічними проблемами, клініка АТОС допоможе вам у складній ситуації. Ми є одним із найбільших центрів лікування залежностей та психологічних дисфункцій в Україні, по праву носячи ім’я однієї з найкращих установ у цій галузі. Наші співробітники працюють не лише руками, а й серцем, щодня рятуючи безліч розбитих життів та доль. Якщо у вас чи ваших близьких є проблеми вже зараз – зателефонуйте нам, і ми разом знайдемо шлях до вирішення.

×